STAND ALONE

23.000 денари

STAND ALONE/GR/Q/PALLADIUM/WHITE

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T8664109901300 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 63 g
Димензии 49,6 × 49,6 × 12,3 mm
Familie

Stand Alone

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Боја
Водоотпорност

Пол