FLOWER BOX

7.300 денари

Carry Overs

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: YSS222G Категорија: Таг
Брендови: Swatch
Familie

IRONY

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол