GRADINO

7.000 денари

Carry Overs

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: YSS300G Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол

, ,