DEEP CONCRETE

7.000 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SO27B118 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол