COUTURIER

23.900 денари

COUTURIER/GR/Q/STEEL/LEA BLACK/BLACK

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0354101605100 Категорија: Таг
Тежина 76 g
Димензии 39 × 39 × 10,45 mm
Familie

Couturier Quartz

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол