COUTURIER

41.000 ден

COUTURIER/GR/A/STEEL/SILVER DIAL

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0354071103101 Категорија:
Тежина 177 g
Димензии 39 × 39 × 10.8 mm
Колекција

Familie

Couturier Auto

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Калибар на Механизам

Боја

Сребрен

Бројчаник

Водоотпорност

Пол

COUTURIER
COUTURIER
41.000 ден

Нема на залиха