CARSON

52.300 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1222072203300 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Пол

Механизам

Водоотпорност