CARSON

47.800 денари

CARSON/GR/A/STEEL/SILVER DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1224071103300 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 108 g
Димензии 40 × 40 × 10,25 mm
Familie

Carson Auto

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол