MIMOSA

547.700 ден

Ланче од бело злато, смарагд и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 81086369 Категории: , , ,
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја

GH

MIMOSA
547.700 ден

Нема на залиха