MARGHERITA

276.600 ден

Обетки од розово злато, дијаманти и аметист

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20072767 Категории: ,
Материјал

Розово злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја
MARGHERITA
276.600 ден

Нема на залиха