KHAKI FIELD

83.200 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H70545140 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол