MARGHERITA

325.900 ден

Прстен од бело злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20072754 Категории: , , ,
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја

GH

Големина

13

MARGHERITA
325.900 ден

Нема на залиха