BELLE EPOQUE

707.800 ден

Ланче од бело злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20073470 Категории: ,
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја
BELLE EPOQUE
707.800 ден

Нема на залиха