LOVELY

28.000 ден

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1400093311100 Категорија:
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност

LOVELY
28.000 ден