EDEN

194.100 денари

Обетки од розово злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20083651 Категории: , Таг
Материјал

Розово злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја