TI SENTO Necklace

4.900 ден

Ti Sento накитот е изработен од сребро 925, родирани со Rodium, или обложени со 18К жолто и розево злато и платина што му дава посебна цврстна.

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 3771SI/70 Категории: , Таг
Должина на ланче

70 cm