WEBAXUS

3.800 ден

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: FCSP118 Категорија:
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

,

Водоотпорност

WEBAXUS
3.800 ден

На залиха