ISHTAR BY JEAN-MICHEL BASQUIAT

6.600 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SUOZ356 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност

Стакло