BELLE EPOQUE

199.600 денари

Ланче од бело злато, дијаманти и сафири

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20083821 Категории: , Таг
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја