FISHY FISHY

4.700 денари 3.290 денари

Phase Out Standard

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: GB321 Категории: , , ,
Familie

ORIGINALS

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол