DOLCEVITA

102.100 денари

Watch Longines Longines DolceVita L5.767.4.71.9

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L5.767.4.71.9 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол