DOLCEVITA

95.700 денари

Watch Longines Longines DolceVita L5.767.4.71.6

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L5.767.4.71.6 Категорија: Таг
Familie

Longines DolceVita

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол