PR100

23.900 денари 16.730 денари

PR100/SLR/Q/ROSA/CREAM COLOR DIAL

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1010103345100 Категории: , , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 71 g
Димензии 25 × 25 × 6,85 mm
Familie

PR 100 Classic

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол