MASTER COLLECTION

167.000 денари 116.900 денари

Watch Longines The Longines Master Collection L2.910.4.92.0

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L2.910.4.92.0 Категории: , , , Таг
Брендови: Longines
Familie

The Longines Master Collection

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол