MASTER COLLECTION

145.500 денари

Watch Longines The Longines Master Collection L2.919.4.51.7

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L2.919.4.51.7 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Familie

The Longines Master Collection

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол