DOLCEVITA

140.143 денари 98.100 денари

Watch Longines Longines DolceVita L5.512.4.11.6

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L5.512.4.11.6 Категории: , , , Таг
Брендови: Longines
Familie

Longines DolceVita

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол