GENT XL

32.500 денари 22.750 денари

GENT XL/GR/A/BLACK PVD/LEA.BROWN/BLACK

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1164073605101 Категории: , , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 85 g
Димензии 43 × 43 × 12,33 mm
Familie

Tissot Gent XL Auto

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол