GENT XL

34.000 денари

GENT XL/GR/A/STEEL/BLACK DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1164071105100 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 176 g
Димензии 43 × 43 × 12,33 mm
Familie

Tissot Gent XL Auto

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол