CONQUEST V.H.P.

123.500 денари 86.450 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L3.727.4.66.9 Категории: , , , Таг
Брендови: Longines
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност