BELLA ORA

23.200 денари 16.240 денари

BELLA ORA/LR/Q/ROSA/LEA.BEIGE/WHITE DIAL

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1032103601700 Категории: , , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 41 g
Димензии 38 × 38 × 7,1 mm
Familie

Bella Ora

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол