T-RACE

25.060 денари

T-RACE CY/GR/CHRQ/BICO/S.BLACK-ORANG/GUN

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1114173744104 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 92 g
Димензии 44,5 × 44,5 × 11,44 mm
Familie

T-Race Cycling

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол