T-WAVE II

26.200 денари

T-WAVE II/LR/Q/STEEL/SILVER DIAL DIAM

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1122101103600 Категорија: Таг
Тежина 73 g
Димензии 30 × 30 × 8,7 mm
Familie

T-Wave II

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол