MASTER COLLECTION

148.900 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L2.628.4.78.6 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Механизам

Водоотпорност

Пол

Стакло

Материјал на ремче