MASTER COLLECTION

210.600 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L2.409.4.87.6 Категорија: Таг
Материјал на ремче

Материјал на куќиште

Дијаметар

Стакло

Механизам

Пол

Водоотпорност