MASTER COLLECTION

159.800 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L2.893.4.78.6 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол