BELLA ORA

23.000 ден

BELLA ORA/SLS/Q/STEEL/SILVER DIAL

1 на залиха

Додади во листа на желбиДодади за споредба
SKU: T1031101103300 Категории: ,
Тежина 49 g
Димензии 24.4 × 27.2 × 7.73 mm
Колекција

Familie

Bella Ora

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Калибар на Механизам

Боја

Сребрен

Бројчаник

Водоотпорност

Пол

BELLA ORA
BELLA ORA
23.000 ден

1 на залиха