SEAMASTER DIVER 44

575.300 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 21030445103001 Категорија: Таг
Брендови: Omega

Хронограф,Хронометар,Дата,Анти-магнетен,Мала секунда,Хелиумски испустен вентил,Круна на завртување,Еднонасочен ротирачки прстен,GMT,Транспарентно сафирно стакло на задниот капак од куќиштето

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол