SEAMASTER DIVER 42

375.900 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 21032422003001 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Дијаметар

Механизам

Водоотпорност

Пол

Стакло