SEAMASTER DIVER 42

560.000 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 21022422001002 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Стакло

Дијаметар

Механизам

Водоотпорност

Пол