SEAMASTER DIVER 42

375.900 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 21032422001001 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност