SEAMASTER DIVER 007 EDITION 42

675.000 денари

Хронометар, Датум, Анти-Магнетен, Мала секунда, Хелиумски испустен вентил, Круна на завртување, Транспарентно сафирно стакло на задниот капак од куќиштето, Еднонасочен ротирачки прстен

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 21090422001001 Категорија: Таг
Брендови: Omega
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол