SPEEDMASTER MOONWATCH 42

467.900 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 31030425001001 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Механизам

Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Пол

Водоотпорност