LE LOCLE

44.800 денари

LE LOCLE/LR/A/STEEL/SILVER DIAL

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0062071103800 Категорија: Таг
Тежина 77 g
Димензии 29 × 29 × 8,95 mm
Familie

Le Locle

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол