LE LOCLE

49.300 денари

LE LOCLE/GR/A/BICO/WHITE DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0064072203300 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 122 g
Димензии 39,3 × 39,3 × 9,75 mm
Familie

Le Locle

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол