LE LOCLE

40.300 денари

LE LOCLE/GR/A/STEEL/LEA.BLACK/SILVER

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0064071603300 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 67 g
Димензии 39,3 × 39,3 × 9,75 mm
Familie

Le Locle

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол