KHAKI AVIATION X-WIND

83.500 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H77765141 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол