KHAKI AVIATION X-WIND

144.900 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H77906940 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност