KHAKI NAVY SCUBA

57.800 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: H82345141 Категорија: Таг
Брендови: Hamilton
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол