GIRL BY ROY LICHTENSTEIN

6.600 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SUOZ352 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност

Стакло