FROZEN WATERFALL

5.300 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SO31L100 Категорија:
Брендови: Swatch

Колекцијата Swatch POWER OF NATURE е серија стилски часовници инспирирани од убавините на природата. Oвие модели ја спојуваат практичноста и убавината.

Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност